Fil:BSicon RP2w.svg
Storleik på denne PNG-førehandsvisinga av denne SVG-fila: 500 × 500 pikslar. Andre oppløysingar: 240 × 240 pikslar | 480 × 480 pikslar | 768 × 768 pikslar | 1 024 × 1 024 pikslar | 2 048 × 2 048 pikslar.
Opphavleg fil (SVG-fil, standardoppløysing: 500 × 500 pikslar, filstorleik: 313 byte)
Følgjande er henta frå filomtalen åt denne fila på Wikimedia Commons:
Filhistorikk
Klikk på dato/klokkeslett for å sjå fila slik ho var på det tidspunktet.
Dato/klokkeslett | Miniatyrbilete | Oppløysing | Brukar | Kommentar | |
---|---|---|---|---|---|
gjeldande | 28. mai 2015 kl. 23:34 | 500 × 500 (313 byte) | MelioraCogito | Reduced file size / ISO to UTF-8 | |
20. oktober 2011 kl. 11:47 | 500 × 500 (535 byte) | Tuvalkin | 4 dashes | ||
17. juli 2011 kl. 00:02 | 500 × 500 (530 byte) | Tuvalkin | fix orient. | ||
30. januar 2011 kl. 02:43 | 500 × 500 (642 byte) | Tuvalkin | {{Information |Description={{en|1= two-lane road joining from west}} {{eo|1= Dualea ŝoseo el okcidento}} {{pt|1= Estrada de duas faixas vinda de oeste}} |Source=*File:BSicon_RP2e.svg |Date=2011-01-30 00:43 (UTC) |Author=*File:BSicon_RP2e.svg: |
Filbruk
Den følgjande sida bruker denne fila:
Global filbruk
Desse andre wikiane nyttar fila:
- Bruk på be.wikipedia.org
- Bruk på bn.wikipedia.org
- Bruk på cs.wikipedia.org
- Tramvajová trať Nádraží Holešovice – Ke Stírce
- Tramvajová trať Na Knížecí – Radlická
- Tramvajová trať Lidové sady – Horní Hanychov
- Tramvajová trať Vítězné náměstí – Nádraží Podbaba
- Tramvajová trať Prašný most – Divoká Šárka
- Tramvajová trať Vozovna Střešovice – Sídliště Petřiny
- Tramvajová trať Strossmayerovo náměstí – Hradčanská – Malovanka
- Tramvajová trať Malostranská – Bílá Hora
- Tramvajová trať Průběžná – Nádraží Hostivař
- Tramvajová trať Starý Hloubětín – Lehovec
- Tramvajová trať Vozovna Motol – Sídliště Řepy
- Wikipedista:Bovera78/Pískoviště/Šablony
- Bruk på de.wikipedia.org
- Bruk på el.wikipedia.org
- Bruk på en.wikipedia.org
- Kent and East Sussex Railway
- Minuteman Bikeway
- Cotswold Line
- Shek Mun station
- Gold Coast railway line
- Howrah railway station
- Warsaw Commuter Railway
- Sunshine Motorway
- Grand Junction Railroad
- Northampton and Lamport Railway
- Gateway Motorway
- Niles Canyon Railway
- Middleton Railway
- Napa Valley Wine Train
- Howard station (CTA)
- D'Aguilar Highway
- Granville station (CTA)
- Berwyn station (CTA)
- Argyle station (CTA)
- Sunshine Coast railway line
- Francisco station
- Joliet Union Station
- South Boulevard station
- Jarvis station
- Morse station
- Ribble Way
- Thorndale station (CTA)
- River Forest station
- Kensington/115th Street station
Sjå meir global bruk av denne fila.